Contact

  1. Home
  2. /
  3. Contact


Contactinformatie

Stichting Literaire Activiteiten Groningen
Viaductstraat 3 – 13 (Puddingfabriek)
9725 BG Groningen

Voor algemene vragen, tips en alles wat je aan ons kwijt wilt
contact@slaggroningen.nl

Directie
Rolien Scheffer: r.scheffer@slaggroningen.nl

Programmeur en projectleider Het Grote Gebeuren
Rudi Kamminga: r.kamminga@slaggroningen.nl

Marketing en communicatie
Mineke Hoekstra: m.hoekstra@slaggroningen.nl

Projectmedewerker en online redacteur
Maarten Praamstra: m.praamstra@slaggroningen.nl

Kantoor en financiƫle administratie
kantoor@slaggroningen.nl

Bestuur
bestuur@slaggroningen.nl